Haber

HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar Ankara’da oy kullandı

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Mithat Sancar, Ankara’da sandık başına gitti. Sancar, “Herkesi bir kez daha sandık başına gitmeye davet ediyoruz” dedi.

HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar, Sancar oyununu Ayten Şaban Diri İlköğretim Okulu’nda oynadı. Türkiye tarihinin en değerli seçimini yaşadıklarını belirten Sancar, “Önümüzdeki dönem gerçekten önemli bir başlangıç ​​olacak. Biz demokratik dönüşüm ve barış için oy kullandık. Bu seçimlerin sonuçlarının Türkiye’yi yeni bir yola taşıyacağına inanıyoruz.” Başlıyoruz. Tüm vatandaşlarımızın sorumluluk bilinciyle hareket edeceklerine inanıyorum. Demokratik sorumluluk En önemli şart oyunu kullanmak, millet iradesini sandığa yansıtmaktır” dedi.

Seçimlerin dünya için de değerli olduğuna dikkati çeken Sancar, “Tüm halkımızın bu günü demokratik bir azim ve olgunlukla geçireceğine inanıyorum. Herkesi bir kez daha sandığa davet ediyoruz. Sandıklara sahip çıkmak için hepimize düşen görevler var. Ancak oyunu korumak her seçmenin görevidir. Sonuçların hayırlara vesile olacağına inanıyoruz. Yeni bir dönem başlıyor. Yeni başlangıç ​​demokrasi ve barış istikametinde olacaktır” dedi.

Sancar da anneler gününü kutladı. – ANKARA

habersefaatli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu