Haber

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Sosyal Belediye Ödülü’ne layık görüldü

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Yerel Yönetimler Dergisi’nin 9. Ödül Töreni’nde Sosyal Belediye Ödülü’ne layık görüldü.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kayseri İl Kültür Müdürlüğü’nde düzenlenen 9. Yerel Yönetimler Dergisi Ödül Töreni’ne Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan, Kayseri İl Turizm Müdürü Şükrü Dursun, il ve ilçe belediye başkanları.

Büyükşehir Belediyesi’ne verilen Sosyal Belediye Ödülü’nü Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan aldı.

Talas’taki tarihi su sarnıcı gün yüzüne çıkarılacak

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Gölbaşı Meydanı’ndaki tarihi su sarnıcında devam eden bakım ve temizlik çalışmalarını inceledi.

166 metre uzunluğundaki sarnıcı ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Yalçın, “Talas’a yakın zamanda yeni bir turizm mirası kazandıracağız. Sarnıcın bakım ve temizlik çalışmalarını yapıyoruz. Yıllardır gizlenen tamirat çalışmalarıyla ilçemizin bir giderini daha gün yüzüne çıkaracağız” dedi.

Büyükkılıç üniversite tanıtım standını ziyaret etti

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, iş arayanlarla işverenlerin buluştuğu platform olan “Kayseri Kariyer” ve “Üniversite Tanıtım ve Tercih Danışmanlığı” stantlarını ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

Üniversite hayallerine bir adım daha yaklaşan gençlere tavsiyelerde bulunan Büyükkılıç, öğrencilerden puanlarını en iyi şekilde değerlendirecekleri bir çalışma yapmalarını istedi.

Büyükşehir Belediyesi KAYMEK aracılığıyla tercih yapacak öğrencilerle eğitim alanında uzman kişileri buluşturduklarını anlatan Büyükkılıç, “Amacımız onları istedikleri yöne yönlendirip, başvurup yerleşmelerini sağlamak. Sağlıklı bir şekilde. Hayatın bundan ibaret olmadığını bilmelerini tavsiye ederim. İstedikleri puanları alamadıkları takdirde daha sonra tekrar deneyebilirler. En değerlisi bilgiyi en sağlıklı şekilde kullanmaktır.” dedi.

haber-cubuk.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu