Haber

Kayseri Kocasinan’da Kayabaşı’nda dönüşüm heyecanı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Argıncık bölgesinde tarihe geçecek olan kentsel dönüşümün birinci atağını başlatan Kayseri’nin Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar, Kayabaşı Mahallesi içinde müjde vererek; “Bölgeyi, Kocasinan’a ve Kayseri’ye yakışır hale getireceğiz ve ilçeye yeni bir hüviyet kazandıracağız” dedi.

İhalelere katılma davetinde bulunan Lider Çolakbayrakdar, kentsel dönüşümü ve kentsel yenilemeyi imarsız yapıların tahlile kavuşturulması için yaptıklarına dikkat çekerek; “Kocasinan’ın gereksinim olan her bir noktasında kentsel dönüşüm yahut kentsel yenileme çalışmalarını yürütüyoruz. Kocasinan’ımızı yenilemeye, değişime ve dönüşüme devam ediyoruz. Bu bölgeyi dönüşümle birlikte yeni bir kent modülünü hazırlamış olacağız.

Bölgeyi, Kocasinan ve Kayseri’mize yakışır hale getireceğiz. Gayemiz; ilçemizde kentsel dönüşüme gereksinim duyulan tüm bölgelerde dönüşüm çalışmalarını tamamlayarak, Kocasinan’ı baştan aşağı yenilemektir. Bu vesileyle dönüşüm çalışmalarımız, hemşehrilerime güzel uğurlu olsun” sözlerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, kelamlarını “Vatandaşlarımızın yaşamaktan keyif alacağı ve mutluluk duyabileceği bir Kocasinan inşa etmeye devam edeceğiz” diyerek noktaladı.

Öte yandan Kayabaşı Mahallesi için 22 Kasım Salı günü saat 14.00’de Kocasinan Mahallesi için ise 29 Kasım Salı günü saat 14.00’de gerçekleştirilecek olan kat karşılığı ihalelerin şartname ve eklerinin Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü’nden temin edinilebileceği üzere 0(352) 222 70 00 numaralı telefondan da detaylı bilgi alınabileceği kaydedildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu