Haber

Meryem Üzerli bu kez Instagram paylaşımıyla gündemde

‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisiyle hayatımıza giren Meryem Üzerli, sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Güzel oyuncu bu kez paylaştığı bir paylaşımla gündemde.

Meryem Üzerli, 2 Ağustos 1983’te Almanya’da doğdu. Babası Türk, annesi Alman’dır.

2000-2003 yılları arasında Hamburg’daki Schauspiel Studio Frese’de oyunculuk eğitimi aldı. Mezun olduktan sonra Almanya’da birkaç küçük rolde rol aldı.

Meryem Üzerli, 2011 yılında televizyonda yayınlanmaya başlayan ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisiyle hayatımıza girdi. Türkiye’de ise ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinde canlandırdığı ‘Hürrem’ karakteriyle adından söz ettirdi.

Üzerli, ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin ardından ‘tükenmişlik sendromu’ yaşadığını söyleyerek Berlin’e yerleşti. Üzerli bu dönemden sonra rol aldığı projelerde eski şöhretine ulaşamasa da sosyal medyada sıklıkla öne çıkan ünlüler arasında yer aldı.

Yetenekli ve güzel oyuncu son dönemde estetiğinin olmadığını söyleyerek gündeme gelmişti. Yıllar içindeki değişimi hayranlarının ve sevdiklerinin gözünden kaçmadı.

Üzerli bu kez küvette üstsüz halini paylaştığı bir paylaşımla gündeme geldi.

Bazıları Üzerli’nin paylaşımına gereksiz olduğunu söylerken, bazıları da beğeni yağmuruna tuttu. Yani ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu