Haber

Vatan Partisi’nin kurucularından Ahmet Meşe partiden istifa etti.

Vatan Partisi’nde zaman zaman gündeme gelen istifalara bir yenisi daha eklendi. Vatan Partisi’nin kurucu üyelerinden ve Parti Meclisi üyesi Ahmet Meşe istifasını açıkladı.

İstifa duyurusunu sosyal medya hesabından yapan Meşe, “Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun liderliğinde, bundan hareketle, siyasi partileri ve farklı görüşteki kişileri bir araya getiren Millet İttifakı’nın, siyasi partileri bir araya getirdiğine inanıyorum. desteklenmelidir.”

Meşe’nin açıklaması şu şekilde:

“Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu laik Türkiye Cumhuriyeti’nin tüm unsurlarının işlediği bir Türkiye’yi inşa etmek en büyük hedefimizdir.

14 Mayıs seçimi, çocuklarımızın geleceğinin belirleneceği, parlamenter rejimin yeniden şekilleneceği, insan onuruna yakışır bir hukuk ve ekonomik düzene geçişin sağlanacağı, kısacası geleceğin belirleneceği tarihi bir seçim olacağından. Türkiye için oylanacak; Bu seçimde tek yürek olmanın, birlik ve beraberlik içinde hareket etmenin büyük değer taşıdığı bir gerçektir.

Bu nedenle Sayın Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde bu hareketle siyasi partilerin ve farklı görüşteki kişilerin bir araya geldiği Millet İttifakı’nın desteklenmesi gerektiğine inanıyorum.

Bu vesileyle Parti Meclisi üyesi olduğum Vatan Partisi’nden istifa ettiğimi belirtir, Muharrem İnce Bey ve çalışma arkadaşlarıma son iki yıldır gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim. .” (HABER MERKEZİ)

pervari-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu