Haber

Başkan Fırıncıoğlu, Cumhuriyet Bayramı’nda karanfil ve balon dağıttı

Başkan Fırıncıoğlu, kırmızı ve beyaz renklerde karanfil ve balon dağıttı.

BARTIN – Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Cumhuriyetin 100. yılı münasebetiyle vatandaşlara kırmızı beyaz karanfil ve balon dağıttı.

Bartın Ömertepe Futbol Sahası’nda düzenlenen Cumhuriyetin 100. yıl kutlamalarına katılan Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, programın ardından MHP İl Lideri Ercüment Özçelik ve belediye meclis üyeleriyle birlikte vatandaşlara kırmızı beyaz karanfil ve balon dağıttı. Önder Fırıncıoğlu, Cumhuriyet coşkusunu paylaştığı vatandaşların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını da kutladı. Önder Fırıncıoğlu yaptığı açıklamada, “Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle düzenlediğimiz etkinliklerde MHP İl Başkanımız, belediye meclis üyelerimiz ve ailelerimizle birlikte halka karanfil, gül ve balon dağıttık. Allah bir daha vermesin. bize yine kötü bir gün yaşat. Her günümüzün bugünkü kadar mutlu ve sağlıklı olması dileğiyle. 100. yılımızı kutluyoruz.” “Bereketli, mutlu ve hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Vatandaşlar ayrıca Başkan Fırıncıoğlu’nun Cumhuriyet Bayramı’nı da kutlayarak, kendisine gönderilen karanfil ve balonlardan dolayı teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu