Haber

Devlet Bahçeli’nin kulüplere yaptığı çağrıya Kayserispor’dan destek: Çalmaya karşıyız

Fenerbahçe-Konyaspor maçında yükselen ‘Hükümet istifa’ tezahüratlarının ardından Beşiktaş-Antalyaspor maçında da benzer olaylar yaşandı. MHP’li başkan Devlet Bahçeli tribünlerden yükselen istifa tezahüratlarının ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Bahçeli, bu açıklamasının ardından Beşiktaş Kulübü üyeliğinden istifa etti.

“İZLEYİCİ OLMADAN OYNAYIN”

Olayların ardından futbol camiasına açıklamalarda bulunan Bahçeli, “Maçların seyircisiz oynanması veya gerekli tedbirlerin alınması için acil ve gerekli adımların atılması tüm kulüp başkanlarının kaçınılmaz görevidir. Milliyetçi Hareket Partisi takipçisidir. Türk futbolunu rezalet ve rezalete mahkûm etmek, baltalamak, susmak isteyenlere göz yummak. Bu aşamada durmak mümkün değil” diye davette bulundu.

KAYSERİSPOR: “KİRLİ SİYASETE VE TEKLİFLERE KARŞIYIZ”

SporToto Muhteşem Lig grubundan Kayserispor, Devlet Bahçeli’nin çağrısının ardından resmi hesabından, “Kayserispor camiasının sonuna kadar devletinin ve milletinin yanında olduğunu, bu felaket günlerinde milli acımıza ortak olduklarını, her gün bir kez daha ortaya çıkan bu afet günlerinde milli acımıza ortak olduklarını duyurduk. tribünlere hakim olmaya çalışan kirli siyasete ve aşağılamaya karşı olduklarını, bunu da kınıyoruz. Bilgilerinize sunarız” dedi.

Kayserispor’un açıklaması:

esme-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu