Ekonomi

Kılıçdaroğlu: Saraylarda oturmaya niyetim yok

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu, Ardahan’ın Göle ilçesinde seçim otobüsünün kapısından vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada, herkesin huzur içinde yaşaması için çalışacaklarını söyledi.

Kılıçdaroğlu, bölgenin verimli topraklara sahip olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Çocuklarımız okula aç gidiyor. Yeterince beslenemiyorlar. Bu bereketli ovaların diri olması lazım. Bu bereketli ovalarda insan kazanmak zorunda. Kafkasya ve Ortadoğu’nun yıllık et üretim ihtiyacı 25 milyar dolar. Ama buradaki insanlar perişan durumda, büyük şehirlerin varoşlarında iş bulabilir miyim?

Neden bu bereketli topraklarda insanımız kazanmasın, neden insanımızın alın teri değerlenmesin? Dışarıdan canlı hayvan getiriyorlar, dışarıdan et getiriyorlar. Bu ovalar, bu yaylalar, yaylalar var. Merak etmeyin buraların canlı ve üretim merkezleri olduğunu hepiniz göreceksiniz. Allah nasip ederse.”

Kılıçdaroğlu, vatandaş için çalışacağını belirterek, “Saraylarda oturmaya niyetim yok. Sizin gibi sizin için çalışırım. Siz toksanız ben de tok olurum. Türkiye’de herkes huzur içinde yaşar. Oy verin. Ülkeye adaleti getireceğiz. .Adalet olmadan devlet olmaz.Adalet olmadan vatandaş rahat etmez.Bundan emin olmanızı istiyorum.”terimleri kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu