İş

PagerDuty Teresa Carlson’ı yönetim kuruluna atadı

SAN FRANCISCO – Dijital operasyon yönetimiyle tanınan PagerDuty, Inc. (NYSE:PD) bugün Teresa Carlson’ın Yönetim Kuruluna atandığını duyurdu. 25 yılı aşkın deneyime sahip olan Carlson, Amazon Web Services (AWS), Splunk, Microsoft ve General Catalyst’te önemli görevlerde bulunmuş, SaaS, veri yönetimi ve bulut işletmelerinde bir geçmişe sahiptir.

PagerDuty Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Jennifer Tejada, Carlson’ın küresel kuruluşları ölçeklendirme konusundaki geçmişine ve hem özel hem de kamu sektöründeki pazara açılma liderliğine dikkat çekti. Tejada, PagerDuty kurumsal ve kamu sektörü işlerini genişletirken Carlson’ın uzmanlığının etkili olacağına inandığını ifade etti.

Carlson’ın AWS’deki görev süresi on yılı aşkın bir süreyi kapsadı ve burada Dünya Çapında Kamu Sektörü iş birimini ve bir havacılık ve uydu iş birimini kurdu. Splunk’ta Başkan ve Büyüme Direktörü olarak görev yapan Carlson, büyümeyi hızlandırmak için bulut öncelikli girişimlere ve pazar genişlemesine odaklandı. Carlson’ın deneyimleri arasında Microsoft’un ABD Federal Hükümet birimini Başkan Yardımcısı olarak yönetmek de yer alıyor.

Carlson, atamasına cevaben PagerDuty’yi vizyoner liderliği ve sektör lideri teknolojisi için övdü. Şirketin büyümesini desteklemek için pazara açılma uzmanlığına katkıda bulunmaktan heyecan duyduğunu ifade etti.

PagerDuty’nin Operations Cloud platformu, Cisco, Cox Automotive ve Shopify dahil olmak üzere Fortune 500 ve Fortune 100 şirketlerinin önemli bir kısmı tarafından kullanılıyor. Platform, yapay zeka ve otomasyon yoluyla kritik dijital operasyonları yönetmek, iş akışlarını ve olay müdahalesini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Bu makaledeki bilgiler PagerDuty, Inc. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu