Ekonomi

Piapiri’de yatırım hesabı açan herkese ücretsiz teknik analiz eğitimi

Türkiye’nin lider yatırım hizmetleri ve varlık yönetimi kümesi ÜNLÜ & Co’nun yatırımcıların ihtiyaç duydukları her şeye tek bir platform üzerinden ulaşmasını sağlayan fintech kuruluşu Piapiri, yeni özelliklerini hayata geçirdi. Hisse Senedi, VİOP, Varant, Yatırım Fonu, Döviz/Parite ve Kripto para verilerini anlık fiyatlarla tek ekranda ücretsiz olarak sunan Piapiri, yatırımcılara halka arzlara katılma fırsatı sunmaya başladı. Ayrıca Piapiri’de yatırım hesabı açan herkes teknik analiz eğitimine ücretsiz olarak erişebilecek.

Türkiye’nin lider yatırım hizmetleri ve varlık yönetimi kümesi ÜNLÜ & Co, yeni dijital girişimi Piapiri ile yatırımcıların halka arzlara katılmasını sağlıyor. Dijital bir yatırım ekosistemi sunan Piapiri, yatırım sepetleri, robotik ticaret sinyalleri ve kesim uzmanlarından gelen raporlarla özel bir yatırım danışmanına dönüşüyor.

Piapiri; Hisse Senedi, VİOP, Varant, Yatırım Fonu, Döviz/Parite ve Kripto para verilerini tek ekranda anlık fiyatlar ile ücretsiz olarak sunar.

Piapiri’de yatırım hesabı açan herkese ücretsiz teknik analiz eğitimi

Müşteri olmak için rastgele bir hesap açılış fiyatı ya da hesap bakım fiyatı gerektirmeyen Piapiri’de “Müşteri Olun” adımından görüntülü arama ya da kurye modeli ile hesap açılışı tamamlanabiliyor. Üstelik Piapiri’de yatırım hesabı açan herkes, üç bölümden oluşan teknik analiz eğitimine ücretsiz olarak erişebiliyor. Teknik analiz eğitimi sayesinde yatırımcılar işlem görecek enstrümanları tanımak ve finansal okuryazarlıklarını artırmak için değerli bir fırsat yakalayacaklardır. Bu kapsamlı eğitim, ÜNLÜ & Co’nun deneyimli Araştırma Müdürü Tolga Kudaloğlu tarafından hazırlanmıştır.

“Piapiri’yi geliştirirken müşterilerimizin geri bildirimlerine öncelik veriyoruz”

ÜNLÜ & Co Dijital Kanallar ve İş Geliştirme Müdürü İlker Özten, “Piapiri ile amacımız güvenilir, özelleştirilebilir, kullanıcı deneyimine sahip ve değerli bir bilgi paylaşım platformu oluşturmaktı. Piapiri ile yatırım yapacak herkese maksimum fayda sağlamak istiyoruz. ÜNLÜ & CO çatısı altında sunduğumuz nitelikli yatırım danışmanlığı hizmetini Piapiri aracılığıyla herkese ulaştırıyoruz.” Kullanıcıların geri bildirimlerine değer verdiklerini belirten Özten, “Müşterilerimizle görüşmeye ve topladığımız istek ve önerileri Piapiri’yi geliştirmek için kullanmaya devam ediyoruz. Son olarak eklediğimiz halka arz özelliği ile yatırımcılar Piapiri üzerinden kolayca halka arz başvurusunda bulunabilecek. Kullanıcılarımıza fayda sağlamak için titizlikle çalışmaya devam ediyoruz.” terimleri kullandı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu